Автор Тема: Чип тјунинг  (Прочитано 98189 пати)

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2925
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #360 на: Ноември 09, 2023, 22:38:17 pm »
Да ја обновиме темава малце  :D
https://www.instagram.com/reel/Czbxy19MKRC/?igshid=b294azJyN2w1bTZv

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 269
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #361 на: Ноември 14, 2023, 16:07:41 pm »
Да ја обновиме темава малце  :D
https://www.instagram.com/reel/Czbxy19MKRC/?igshid=b294azJyN2w1bTZv

Извини ама што побогу се дешава тука и зошто некој би го сакал ова?

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2925
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #362 на: Ноември 14, 2023, 16:09:23 pm »
Ауспухот е лош, поточно панцир црево  ;D
Снага се осеча.