Автор Тема: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!  (Прочитано 50635 пати)

Отсутен Peugeot 308

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #15 на: 20 Ноември 2017, 20:07:39 pm »
 Dali priemot na radiostanici e dobar i koga voziloto e vo dvizenje...premnogu zabeleski od korisnicite koi koristat multimedii e bas na ova,i se zalat deka dodeka stoi voziloto e odlicen priemot no koga e vo dvizenje signalot se gubi?

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6345
 • Бенве сие бенве
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #16 на: 20 Ноември 2017, 20:35:39 pm »
дај добра цена за VW (приближно на србија и бугарија) и да дојдам да си наместам

Отсутен skullmonkey

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #17 на: 28 Јуни 2018, 19:53:31 pm »
Што предлагате како универзален 2DIN модел? Ве молам линк за да ги видам сите детали. Фала.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33903
 • Таков е животот... јебига
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #18 на: 29 Јуни 2018, 00:42:39 am »
Dali priemot na radiostanici e dobar i koga voziloto e vo dvizenje...premnogu zabeleski od korisnicite koi koristat multimedii e bas na ova,i se zalat deka dodeka stoi voziloto e odlicen priemot no koga e vo dvizenje signalot se gubi?


Хахаха, кој го тврди ова? На тие корисници метла не би им дал не па кола.

Отсутен JR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 962
  • nobrain.dk
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #19 на: 17 Јануари 2019, 12:57:09 pm »
дечки дали добивте оем мултимедиа за киа спортаж 2017 со цд и врталки.. не како ипад закачен =)  нешто слично на овој во турција:
https://carvocal.com/kia-sportage-carvocal-crv-4316-android-multimedya-navigasyon-sistemi-2016-2018-arasi-uyumludur-u-2229.html
или овој во грција
http://www.sakatzidis-sound.gr/iq-an7537gps-android-multimedia-system-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-sportage-mod.-2016.html

доколку немате која би била цената за монтажа на мултимедиата со риврс камера за двете мои возила.

Киа Спортаж 2017 и Хјундаи Тусон 2017

Фала!
You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy."

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #20 на: 11 Февруари 2022, 00:09:24 am »
Браво, гледам нема за новата Елантра ама таман за 5 години да помине гаранција и да го сменам со големиот дисплеј ;)
Ima na lager  😃
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8101
 • Малерозен дрводарец
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #21 на: 11 Февруари 2022, 00:26:48 am »
Браво, гледам нема за новата Елантра ама таман за 5 години да помине гаранција и да го сменам со големиот дисплеј ;)
Ima na lager  😃

Доцните 2 дена, јас вака процедурално. :)))
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!