Автор Тема: iButik.mk Аеродром...  (Прочитано 6495 пати)

Отсутен krale

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 585
  • iButik.mk
iButik.mk Аеродром...
« на: Март 11, 2018, 22:24:28 pm »
Од 3 март, сите што се заинтересирани за сервис или галантерија истата можат да ја најдат и во новиот салон во Аеродром (до зградата на Неотел, до Халкбанк).

Секако за сите форумџии секогаш има попуст, контактирајте ме ако имате било какво прашање или потреба.


Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6513
 • Плинаш!!!
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #1 на: Март 11, 2018, 23:40:40 pm »
Дали држите галантерија за xiaomi?

Sent from my MI 4S using Tapatalk


Отсутен krale

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 585
  • iButik.mk
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #2 на: Март 14, 2018, 08:59:52 am »
Дали држите галантерија за xiaomi?

Sent from my MI 4S using TapatalkНаскоро...

Отсутен Bumb

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1193
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #3 на: Март 14, 2018, 10:58:12 am »
Дали држите галантерија за xiaomi?

Sent from my MI 4S using TapatalkНаскоро...
Хахаха легна на брашното а


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6513
 • Плинаш!!!
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #4 на: Март 14, 2018, 14:01:23 pm »
Јас или крале?

Sent from my MI 4S using Tapatalk


Отсутен Bumb

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1193
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #5 на: Март 14, 2018, 15:06:27 pm »
Крале :)

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6331
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #6 на: Март 14, 2018, 21:26:48 pm »
Имате маски за Хуавеи П смарт?

Отсутен krale

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 585
  • iButik.mk
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #7 на: Март 14, 2018, 22:04:18 pm »
Имате маски за Хуавеи П смарт?

Немаме.

Дали држите галантерија за xiaomi?

Sent from my MI 4S using TapatalkНаскоро...
Хахаха легна на брашното а


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да :)

Отсутен malinamamun

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 552
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #8 на: Март 15, 2018, 02:17:33 am »
Честитки. Многу успеx. Во комшии си ми сега.

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 997
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #9 на: Март 22, 2018, 14:05:09 pm »
Здраво Крале држите ли батерија за samsung galaxy j5 2015- та мојава почна да се подувува и кај и да е ке испушти душа...

Отсутен krale

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 585
  • iButik.mk
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #10 на: Март 23, 2018, 09:32:08 am »
Здраво Крале држите ли батерија за samsung galaxy j5 2015- та мојава почна да се подувува и кај и да е ке испушти душа...

да да.

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 997
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #11 на: Март 23, 2018, 09:34:58 am »
Здраво Крале држите ли батерија за samsung galaxy j5 2015- та мојава почна да се подувува и кај и да е ке испушти душа...

да да.
Која цена е да знам отприлика ?

Отсутен krale

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 585
  • iButik.mk
Одг: iButik.mk Аеродром...
« Одговори #12 на: Март 26, 2018, 22:18:13 pm »
Здраво Крале држите ли батерија за samsung galaxy j5 2015- та мојава почна да се подувува и кај и да е ке испушти душа...

да да.
Која цена е да знам отприлика ?

Mislam 600d bese.