Автор Тема: Moose Тестови  (Прочитано 63366 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16474
 • Keep it 100
Одг: Moose Тестови
« Одговори #660 на: Август 24, 2021, 02:48:08 am »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32490
 • Таков е животот... јебига
Одг: Moose Тестови
« Одговори #661 на: Август 24, 2021, 07:49:11 am »
Полупроизвод?

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 40437
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Moose Тестови
« Одговори #662 на: Август 24, 2021, 09:52:01 am »
Фтора му ја има закачено овој.... :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27016
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Moose Тестови
« Одговори #663 на: Август 26, 2021, 08:39:05 am »
Ништо, да ја откажам нарачката...

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49901
 • Махер
Одг: Moose Тестови
« Одговори #664 на: Август 26, 2021, 08:46:21 am »
И на тестот велат дека е прединамично и многу бара внимание од возачот, дека е претврдо и најнеудобно што може. Од друга страна препорака имаат за 340i ако не се лажам која ги има сите предности и ниеден од недостатоците. Секако Алпина е реалното решение на овој проблем.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16474
 • Keep it 100
Одг: Moose Тестови
« Одговори #665 на: Септември 14, 2021, 20:19:53 pm »

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5290
Одг: Moose Тестови
« Одговори #666 на: Септември 16, 2021, 15:21:38 pm »
Легендата вика дека секогаш кога шпанец ќе изговори BMW маската на BMWто се зголемува за по 1мм.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49901
 • Махер
Одг: Moose Тестови
« Одговори #667 на: Септември 18, 2021, 20:04:50 pm »
Скот појаснува за мис тест.