Автор Тема: Mercedes c220 CDI W202  (Прочитано 10763 пати)

Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1173
Одг: Mercedes c220 CDI W202
« Одговори #60 на: Февруари 18, 2018, 13:40:19 pm »
Само мечка и бмв, евентуално пасат ТДИ. ;D

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4905
 • French diamond
Одг: Mercedes c220 CDI W202
« Одговори #61 на: Февруари 18, 2018, 13:45:19 pm »
Пасат ТДИ само ако сакаш дечко да си фатиш  :-* Или ако си веќе пензионер.

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8258
 • Пичлеме
Одг: Mercedes c220 CDI W202
« Одговори #62 на: Февруари 18, 2018, 13:57:56 pm »
А Рено откако ќе си фатиш дечко :)
Volkswagen. Gas Auto.