Автор Тема: Прашања и советување  (Прочитано 184087 пати)

Отсутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2925
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Прашања и советување
« Одговори #690 на: Ноември 12, 2023, 19:05:13 pm »
Сум кодирал, но не сум монтирал.
За монтажа барај на drive2.ru, има упатства до детал.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5905
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Прашања и советување
« Одговори #691 на: Ноември 13, 2023, 07:12:29 am »
Дечки, кај може да најдам гепек за А3 2014?
И дали ова се прави?

https://imgur.com/a/sBEZIOk

Ако може некој да ми помогне би му бил крајно благодарен.

Најубо гепек на старо, поскапо ќе дојди ама барем здрав цел ќе биди, а не сечен, варен, китиран...

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9344
Одг: Прашања и советување
« Одговори #692 на: Ноември 13, 2023, 10:06:00 am »
ne bi trebalod a se secit

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12994
Одг: Прашања и советување
« Одговори #693 на: Ноември 13, 2023, 10:23:38 am »
Дечки, кај може да најдам гепек за А3 2014?
И дали ова се прави?

https://imgur.com/a/sBEZIOk

Ако може некој да ми помогне би му бил крајно благодарен.

Стави си половен, не се зафркавај.

Отсутен prichina

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Прашања и советување
« Одговори #694 на: Ноември 27, 2023, 13:30:31 pm »
Здраво, се извинувам што допрво не го разгледав форумот за ова прашање што ќе гомпоставам. Сакам да поставам камера што ќе снима додека е паркирано возилото, да се активира на сензори, снимката нема да ја употребувам за легални причини туку за миј лично потреби , сакам да знам кој ќе ја изгребе колата, кој ќе ја пољуби итн. За да после никогаш да не му текне, приватно…Дали смеам да поставам таква камера за мои лично потреби или штом МВР ја види , може да ме казни?

Отсутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2925
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Прашања и советување
« Одговори #695 на: Ноември 27, 2023, 13:54:40 pm »
Не би требало освен ако не снима во туѓ имот.