Автор Тема: Рекла Казала IV: Fury Road  (Прочитано 1764342 пати)

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2533
 • Слобода или смрт
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16080 на: 29 Март 2024, 11:14:02 am »
Зошто никој веќе не прави ТеВе репортажи?

Не знам да возам велосипед, ама баш би влетал вака со Hillux или нешто...Ги реши дедово.Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16081 на: 30 Март 2024, 00:59:53 am »
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5660
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16082 на: 30 Март 2024, 08:02:24 am »
Ја нарачав играчката од Али но рачките не сакаат да се конектират со ресиверот т.е еднаш се конектираа у 2 дена и пак не сакаат,сеа прашање од каде не да се најде ваков ресивер,најдов еден на али ама колку шо гледам на виндовс платформа бара а уредот е андроид...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Присутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16083 на: 31 Март 2024, 07:53:15 am »
дечки каде може ваква полица за  вино да се купи кај нас по можност 2 метри или па ако некој изработува  ве молам контактОтсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6964
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16084 на: 31 Март 2024, 08:39:18 am »
Пиши на гугл метал дрво изработки, имаше доста што прават.

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4083
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16085 на: 01 Април 2024, 00:22:47 am »
@Jimny поздрав. Се сретнавме со малиот, колата на 3000 вртежи исклучува, направивме брза дијагностика излезе Several P0300 cylinder misfire detected B-021.
После рестарт арно влече, ама далеку е од 1.4.
П.С малиот е 2006та, колата е на дедо му  ;D

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16086 на: 01 Април 2024, 01:10:00 am »
Полека, бе, со сликиве... Ми зар'ѓа нешто во тастатура, не сака ентерот...
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6510
 • French diamond
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16087 на: 01 Април 2024, 01:12:19 am »
Купи му го спојлерот.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16088 на: 01 Април 2024, 02:43:58 am »
Го викале бесшумнио зато шо бил дрвокрадец

Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Присутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16089 на: 01 Април 2024, 13:50:58 pm »
и мирис и вкус-сиво рио.

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10123
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16090 на: 01 Април 2024, 22:06:07 pm »

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16091 на: 03 Април 2024, 01:25:23 am »
В-МА-РООООООООООООООООООООООООООООООООооооооо...
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4083
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16092 на: 03 Април 2024, 01:28:49 am »
А?

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16093 на: 03 Април 2024, 01:46:29 am »
Млацити...


Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #16094 на: 03 Април 2024, 05:15:00 am »
Дали може "дегустатор" да се преведе како "разредувач"?

Еве, на пример, си ги пробал сите салами на светот...
Дали тоа те прави Нитро Емулгатор?
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!