Автор Тема: Dog Security има потреба од работник  (Прочитано 7921 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Dog Security има потреба од работник
« на: 07 Ноември 2015, 22:24:50 pm »
Dog Security има потреба од монтер на аудио/видео опрема, далечински, паркинг сензори и слично.
Добродојдено е познавање на работа со клима фолии.
Искуство пожелно но не е задолжително. Вклучена обука(по потреба).
Основно познавање на електрика/електроника задолжително.
Работно време: пон-пет од 09:00 до 17:00 или од 10:00 до 18:00, секоја втора сабота 09:00 до 16:00 часот.
Останати услови по договор.

Контакт: 070/380-242 contact@dogsecurity.mk
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7477
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: Dog Security има потреба од работник
« Одговори #1 на: 08 Ноември 2015, 22:19:13 pm »
Плата колку?

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Dog Security има потреба од работник
« Одговори #2 на: 08 Ноември 2015, 22:39:08 pm »
тоа очигледно спаѓа во делот со ОСТАНАТИ УСЛОВИ по договор...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Dog Security има потреба од работник
« Одговори #3 на: 09 Ноември 2015, 19:05:48 pm »
Drive-r, платата е по договор и зависи од неколку фактори кои ќе се утврдат на лице место. Би сакале да можевме да објавиме точна цифра, но за жал како што рековме неколу фактори се во игра кои ќе ја одредат платата. Не може почетник и некој со искуство во струката да се исто платени, нели?

Доколку те интересира уште нешто, не се двоуми да прашаш. Но мислам дека најдобро би било секој посериозно заинтересиран да помине и уз кафенце да напраиме муабет.
Не заборавајте дека сме отворени за сите што се љубители на оваа бранша, без разлика на искуството.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Dog Security има потреба од работник
« Одговори #4 на: 08 Мај 2017, 21:42:58 pm »
ќе го искористам овој, да не отварам нов оглас. значи онаа позиција од погоре е пополнета, исто како и сејлс менаџерот... отворена е нова работна позиција:

barame sega Majstor , monter na Audio oprema , alarmi , centralni bravi , multimedijalni uredi parк. senzori i tn.

значи се бара електроничар со ОСНОВНО познавање на ел. инсталација на автомобили.
контакт на тел:

070-380-242 секој ден од 10 до 18ч...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време