Автор Тема: Skoda Octavia (A8) - 1.5 TSI EVO (2020)  (Прочитано 5156 пати)

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 156
 • Lexus is250 Fiat Panda 1.2
Одг: Skoda Octavia (A8) - 1.5 TSI EVO (2020)
« Одговори #75 на: Ноември 17, 2020, 09:23:33 am »
@Carpathian Lord Честитки друже, топ возило.
Јас бев го гледав во салон ептен ми праеше ќејф, да го даев мерцедесот за кеш ќе земав вакво исто бензин, со иста опрема како твојата, али улета лексусот и тука заврши се.  ;D
Многу безгрижни километри !

Отсутен Angel Skopje

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 249
Одг: Skoda Octavia (A8) - 1.5 TSI EVO (2020)
« Одговори #76 на: Ноември 17, 2020, 10:22:39 am »
Топ кола  :-*
Со Здравје да се вози  :D
Многу безбедни и евтини километри  ;)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9979
Одг: Skoda Octavia (A8) - 1.5 TSI EVO (2020)
« Одговори #77 на: Ноември 17, 2020, 15:08:38 pm »
Фала дечки да се враќа далеку поубаво :)

Отсутен hrn

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 508
Одг: Skoda Octavia (A8) - 1.5 TSI EVO (2020)
« Одговори #78 на: Ноември 17, 2020, 16:09:41 pm »
Со здравје да се круза крстарицата, многу безгрижни километри.  ;D