Автор Тема: Најевтин нов автомобил  (Прочитано 61919 пати)

Присутен Skywalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3298
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #195 на: Јануари 30, 2020, 14:06:11 pm »
Aygo го има во салонот (Иво Маг) во Охрид за 8490 евра.
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5459
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #196 на: Јануари 30, 2020, 15:22:17 pm »
А Цитроен Ц-Елизе и Пежо 301?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен bilbil

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 19
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #197 на: Април 24, 2021, 20:52:34 pm »
Чекајте, сега кога ќе опне МИДА i30ка за 10.500 :)
Да чекаме уште малку ли?😀

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12718
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #198 на: Април 24, 2021, 21:46:16 pm »
Ќе се изначекате сеа од Hyundai  :)

Ако сега би бирал - во моментов, кола со разумен багажник од оваа класа - само Dacia Sandero.

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9475
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #199 на: Април 24, 2021, 22:46:55 pm »
Чекајте, сега кога ќе опне МИДА i30ка за 10.500 :)
Да чекаме уште малку ли?😀
Не вреди да чекаш, во меѓувреме му ги прочитале постовите на LosiPatista и заклучиле дека нема поента ;D

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9475
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #200 на: Мај 08, 2021, 12:17:28 pm »
Еве најевтино, ако некој не се срами од комшиите :)


Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7337
 • Добра плата
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #201 на: Јуни 29, 2021, 01:14:06 am »
Чекајте, сега кога ќе опне МИДА i30ка за 10.500 :)
Да чекаме уште малку ли?😀
Не вреди да чекаш, во меѓувреме му ги прочитале постовите на LosiPatista и заклучиле дека нема поента ;D

Каде ли е сега, што прави... ЛосиПатиста? :)

Да пишам на Теа Модерна за проблемов?
Ziltoid The Omniscient

Отсутен mkm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1248
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #202 на: Јуни 30, 2021, 13:45:50 pm »
Види прашај во ЖДМ

Отсутен Бојан

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 89
Одг: Најевтин нов автомобил
« Одговори #203 на: Јануари 23, 2022, 11:39:12 am »