Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 669205 пати)

Отсутен iv6e7110

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2775 на: Април 11, 2023, 21:24:22 pm »
Zdravo zivo, bas ubavo sto naletav na forumov, interesno lici :D

Отсутен Tonyo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2776 на: Април 12, 2023, 22:19:17 pm »
Како се прикачува слика на форумов

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2777 на: Април 13, 2023, 00:19:48 am »
Скоро и да не можеш. Или преку Тапаталк, или преку хостинг сајт како img.ur, tinypic и сл.
Лимитот за слики е многу мал, затоа препорачливо е хостинг сајт.
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33456
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2778 на: Април 13, 2023, 20:26:10 pm »
Zdravo zivo, bas ubavo sto naletav na forumov, interesno lici :D

Сигурен си?


Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1215
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2779 на: Април 13, 2023, 20:27:30 pm »
Zdravo zivo, bas ubavo sto naletav na forumov, interesno lici :D
Ова изгледа како здраво и чао истовремено, последна активност 11 Април во 22ч 😏

Отсутен ladegalvanic

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2780 на: Април 25, 2023, 20:01:38 pm »
Ajde airlija i zdravo na site i od .za novi pocetoci..... ;)

Отсутен iv6e7110

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2781 на: Мај 02, 2023, 21:41:53 pm »
Zdravo zivo, bas ubavo sto naletav na forumov, interesno lici :D
Ова изгледа како здраво и чао истовремено, последна активност 11 Април во 22ч 😏

Малку, треба време да се створи навика :D

Отсутен Bristleback

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 11
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2782 на: Мај 12, 2023, 17:09:55 pm »
Голем поздрав до сите членови, ме радува што има форум за автомобили и што сум член на истиот.