Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 626859 пати)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5831
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2760 на: Февруари 22, 2022, 01:40:27 am »
Ме заеба, е?
Ми го уништи изненадувањето, а можев пари да земам од принтскринот!
СТРАМОТА!
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7626
 • Хорска Секција
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2761 на: Февруари 22, 2022, 01:47:58 am »
МИслев ќе го начекам LosiPatista онлајн, па да се закачам со него во врска со ФелерВаген ама фатил лоши патишта уше поодамна
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5831
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2762 на: Февруари 22, 2022, 01:50:06 am »
Години поминаа, патиштата сега се супер!

Него, Стратров ми фали, бас му јебем...
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5831
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2763 на: Март 04, 2022, 03:02:48 am »
@zeroSignal Мењај платформа! :D
Или нè утепаа од "политички коректниве" партии до утре! :D
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Andrei

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2764 на: Април 18, 2022, 13:37:45 pm »
Здраво друштво,

Имав акуанут на формумов пред +10 години, не бев активен, со годините заборавив и nickname и pass, па затоа решив да направам нов профил.

Поздрав.

Отсутен Miledzalev

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2765 на: Април 26, 2022, 20:59:15 pm »
Zdravo :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32968
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2766 на: Април 26, 2022, 21:12:39 pm »
Zdravo :)


Повели? Требит нешто?