Автор Тема: CARclub.mk на Twitter!  (Прочитано 46960 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
CARclub.mk на Twitter!
« на: 29 Август 2011, 20:32:07 pm »
Не знам колку од вас користат Твитер, али и тоа било популарно, а ние треба да ја продолжиме тоталната светска доминација, па и таму да мелеме треба.

Следетен не тука - Кликни ме нежно, вторпат!

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10902
 • 430i
Одг: CARclub.mk на Twitter!
« Одговори #1 на: 29 Август 2011, 22:51:37 pm »
Jeц, ви фолоу ;)