Автор Тема: Летен Викенд Собир?  (Прочитано 26188 пати)

Отсутен Sase_91

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3688
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #30 на: 04 Август 2015, 00:30:29 am »
И јас бев викендов Охрид, ама сега дури ја видов темава. Се видов само со Филип и Џоле, не видов други клабери ни па клаберски коли  :-\
If everything seems under control, you're not going fast enough.  /  KKBA

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8074
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #31 на: 05 Август 2015, 09:43:47 am »
Муабетов, сите во Охрид и никој не се видел со никој  :D

ИмаТ снемано геј љубов  ;D

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13692
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #32 на: 05 Август 2015, 11:21:17 am »
Муабетов, сите во Охрид и никој не се видел со никој  :D

ИмаТ снемано геј љубов  ;D


Отсутен Vixa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 81
Одг:
« Одговори #33 на: 22 Август 2015, 11:02:58 am »
Што испадна од собиров?

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #34 на: 22 Август 2015, 11:49:25 am »
цело лето се чека на собир... сега ќе треба да го прекрстиме сега во есенски...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #35 на: 22 Август 2015, 15:46:47 pm »
Прајте шо ќе прајте. Јас може да дојдам на уште еден викенд евентуално во Септември, на т.н. ѓупско лето, ако времето е убаво и ако имаме желба и енергија.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #36 на: 22 Август 2015, 22:19:22 pm »
Во Битола ќе идевте...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29388
  • CARclub.mk
Одг:
« Одговори #37 на: 22 Август 2015, 22:42:39 pm »
И ќе се случи тоа. Требаше овој викенд, ама мене ми излегоа некои непредвидени обврски.

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7317
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #38 на: 24 Август 2015, 12:02:07 pm »
Во Битола ќе идевте...

Ладен даб имате ли ? ;D :D

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8074
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #39 на: 24 Август 2015, 16:44:33 pm »
Битола ракија се пие бе шо ти е тебе???  ;D

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #40 на: 31 Август 2015, 17:09:54 pm »
Ами за клецање шо прајме?
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Летен Викенд Собир?
« Одговори #41 на: 26 Јуни 2016, 13:37:26 pm »
Лани за малку еднаш, годинава нешто послабо...
Ум шо идит отпосле не јет ум!