Пријатели на CARclub > Dog Security

Dog Security

<< < (2/53) > >>

djidji:

--- Цитат: DOG SECURITY на 02 Февруари 2011, 14:47:44 pm ---Novo !!! Originalni dvd pleeri za site vozila (dvd,gps,sd,usb,i-pod,i-phone,bluetooth,rear camera,touch panel..etc..)

--- Крај на цитатот ---

Kolku e dvd player-ot so gps i tn. za Opel Astra H (na mesto CD30)? Moze i na PP, ako smetate deka ne e za javnost. Fala!

DOG SECURITY:
Djidji...Za astrata kosta 749 eur i na taa cena plus montaza 30 eur. Pozdrav

djidji:

--- Цитат: DOG SECURITY на 02 Февруари 2011, 20:39:16 pm ---Djidji...Za astrata kosta 749 eur i na taa cena plus montaza 30 eur. Pozdrav

--- Крај на цитатот ---

Fala mnogu!!! Sakav samo da prasam dali so 10% klubski popust preku forumov (ili kako veke i da e) ke me cini 700 evra?

DOG SECURITY:
So klubski popust od 5% ke te cini 740 eur..Pozdrav

djidji:

--- Цитат: DOG SECURITY на 03 Февруари 2011, 10:35:13 am ---So klubski popust od 5% ke te cini 740 eur..Pozdrav

--- Крај на цитатот ---

Фала многу уште еднаш. Мене у ствари ми треба CID (Color Info Display) со touch screen, навигација, задна камера, dvd player да може да ми прикажува слика на него и тн. Инаку ќе имам два дисплеја (еден под друг) и многу ружно изгледа, башка и што ми е piano ентериерот!  Ве молам пишете за сугестија ...

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

[*] Претходна страница

Оди на целосна верзија