Пријатели на CARclub > Dog Security

Dog Security

(1/53) > >>

Banzai:
Компанијата е основана во 2007 година во Скопје. Основната дејност на компанијата е базирана конкретно на: продажба, сервис и услуги од делот на автомобилски аудио и аларм системи. Нашето долгогодишно искуство е доказ за добар квалитет, комплетно познавање на дејноста и професионална услуга. Дојдете и уверете се...

Компанијата работи под едно и единствено мото, а тоа е: Добра цена, услуга, квалитет и задоволни клиенти. Ние сме среќни и задоволни кога имаме среќен и задоволен клиент. Кај нас секогаш можете да најдете нешто што го нема на друго место и тоа не прави да бидеме поразлични од другите.

Во нашиот продажен салон и сервис секогаш ќе добиете квалитетна и професионална услуга, како и:

    * Изведба на инсталации за озвучување
    * Инсталации за централни брави, авто-аларми, заштитни блокади со скриени прекинувачи и уште многу други понуди за заштита на вашето возило
    * Дијагностика на електрични и електронски проблеми во возилото
    * Изработка на полиестерски кутии за суб-вуфери. По нарачка и по желба ги фарбаме во боја на колата, air brush техника или тапацирање
    * Поправка на подигнувачи за стакла - промена на сајли и резервни делови на истите
    * Компресорско сечење на лим за отвори за звучници (по пример на BMW, Mercedes, Audi, Wolksvagen, Seat…)
    * Тапацирање на задна полица со специјално, акустично платно, што би овозможило прикривање на звучници
    * Понуда на авто-радија, авто-аларми, централни брави, суб-вуфери, анти-радари, сензори за паркирање...
    * Широка палета на далечински за командување на централна брава и авто-аларми, резервни делови и гаранција од 1 до 3 години на истите
    * Широка палета на авто-радија, авто-звучници, појачала, суб-вуфери, кабли, осигурачи, маски за радија, маски за звучници, конектори, антени и сите потребни додатоци за инсталација на истите
    * XENON 6000 K сите видови сијалици: H1, H3, H7, H11, D2-S и други...

Кај нас секогаш ќе најдете нешто што го нема на друго место, па затоа и се разликуваме од другите.

Нудиме можност за плаќање со Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Дел од производите што ги нудиме:


Локација:



Контакт:+389 (0)2 2461 110
            +389 (0)70 380 242

http://www.dogsecurity.mk/

DOG SECURITY:
Novo !!! Originalni dvd pleeri za site vozila (dvd,gps,sd,usb,i-pod,i-phone,bluetooth,rear camera,touch panel..etc..)

[датотека избришана од администраторот]

Tischläufer:
Друже кажи ми те молам дали продавате мерачи за температура? Сакам да Спаркот да му ставам мерач за температура на моторот оти фабрички нема што мене многу ме нервира. Планот ми е да го заштекам наместо сијаличката за прегревање. Дали е можно Маршер ќе ми каже некој од наредниве денови кога ќе појдам кај него

Kimi R:
Сакав да прашам нешто ама глеам накај драчево сте биле па и онака секој 2ор ден идам накај драчево ќе наминам у 4ри очи ќе си се разбереме само пишете работно време од кога до кога ви е/

DOG SECURITY:
Falanga,,,Nemame  meraci za temperatura...Mozes da najdes takvo nesto vo OMP-kvalitetno
,,,mislam deka bea na juzen bulevar.Pozz

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија