Автор Тема: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!  (Прочитано 31500 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #15 на: 01 Декември 2012, 10:19:08 am »
морам да ги пофалам за услугата од dog  денес за 1 ипол саат ми беше наместено далечинско и сиалички на шалтабла и дечките се услужливи на граница од 1-10 12ка имаат од мене...:D

Благодариме за пофалните зборови... 
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Suki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 695
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #16 на: 01 Декември 2012, 11:47:54 am »
ako se za  falene moram da spomnam vraboteniot od dog security mestene dalecinsko za centralna od vectrata za neverojatni 15 min.

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3467
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #17 на: 13 Март 2013, 17:19:32 pm »
Здраво Ате, сакам да ставам команди на воланот но нема пуштено инсталација до таму. Дали е можно тоа некако да се изведе и колку би чинело тоа?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #18 на: 18 Април 2013, 00:14:20 am »
Здраво Ате, сакам да ставам команди на воланот но нема пуштено инсталација до таму. Дали е можно тоа некако да се изведе и колку би чинело тоа?

Со закаснување,да одговорам на Прашањето,би требало да може ,помини кога можеш ќе провериме и ќе ти кажеме на лице место .Поздрав
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Venko1979

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
 • Mercedes-Benz
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #19 на: 05 Октомври 2013, 14:52:43 pm »
Mislam deka e vistinskoto mesto da prasam, dali bi mozele da mi namestite/instalirate navigacija vo mazda 3, dali raspolagate vie so takvi (kolku bi bila cena komplet ) a dokolku nemate da si ja nabavam jas kolku ke kosta montazata, i dali ima nekakva garancija na vasata montaza zatoa sto samata navigacija si ima garancija 1 god, ova sekako e vazno zatoa sto se "brca" vo cela elektronika na voziloto?

Blagodaram odnapred