Пријатели на CARclub > Dog Security

НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!

(1/5) > >>

DOG SECURITY:
Фабричка смарт мултимедија со:
 
- 7",8",10" ХД екран, зависно од моделот, со капацитативен тач панел и anti-glare технологија
 - Андроид 4.4.4 или WinCe 6.0 оперативен систем
 - Quad Core 1.5 GHz со 1GB DDR3 ram
 - 6 GB слободна меморија
 - Навигација iGO со мапи за цела Европа
 - Блутут хендсфри со синхронизација на контакти, истовремена синхронизација со 3 телефони
 - Вграден Wi Fi (во Android уредите) како и можност за поврзување на USB 3G/4G интернет
 - Canbus комуникација со возилото
 - Компактиблно со командите на воланот
 - DVD/CD-RW/DVIX/MP4/MKV/MP3/FLAC
 - 4X60W ST TD7419 процесор за звук
 - AM/FM дигитален тјунер со меморија за 24 станици
 - 2 USB порти, 2 SD порти, iPhone приклучок
 - И многу, навистина многу други опции.

Произведено од AudioSources, бренд со традиција и проверен квалитет за кој сме директни и ексклузивни увозници.
На следниот линк можете да видите преку 160 различни модели за преку 18 различни производители на автомобили.
http://dogsecurity.mk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=50&Itemid=1

Доколку барате Мултимедија што случајно ја немаме на лагер, може да ја нарачаме во следната нарачка или да монтираме универзална мултимедија со соодветен оригинален адаптер за вашето возило.

Добивате 12 месеци гаранција како и обезбеден сервис.

Исто така нудиме и опција за професионална монтажа , во нашиот сервис кој се наоѓа на улица Борис Трајковски бр.132 (стара Ул.Првомајска) и истата се наплаќа дополнително во зависност од типот на возилото.

Слободно прашајте што ве интересира на 078/402-204 и 070/380-242.

Поздрав,
тимот на Dog SecurityLuki Junior:
Може ли во ПП цена за ова животно?

http://dogsecurity.mk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1429&category_id=54&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=mk

Фала.

Bojan j:
Има можност за порачка Фиеста 2010? Зашто нема на страната. Цена? :)

Blackadder:
Дали може некое од Фордовите модели да се накалеми на 2008 Фиеста MK 6.5? (Вака од око одговара тоа за Мондео, Ц-МАКС) Ако може, ве молам за цена.

MAPJAH:
За бмв серија 1 2005год постои ли некоја опција?

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија