Автор Тема: Nov WEB site na Dog Security  (Прочитано 10689 пати)

Отсутен Rohod

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 8
Одг: Nov WEB site na Dog Security
« Одговори #15 на: 03 Март 2022, 09:49:38 am »
Супер си е новава страна.
Малце касно на темава но еве репорт од се што може да се подобри во старт.
Се друго се подобруванје од страна на UI/UX но за тоа има време.
https://drive.google.com/file/d/1r23xQyxeHBxCcbhte_ldCJkYN6CwU03a/view?usp=sharing