Автор Тема: Отворено работно место  (Прочитано 4032 пати)

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16005
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Отворено работно место
« на: 26 Април 2017, 23:53:13 pm »
замолен сум да го отворам огласов, текстот го пренесувам интегрално:
Дог секјурити, има потреба од работник за позиција OFFICE & SELL MANAGER, задолжително познавање на англиски јазик, познавање од компјутери и инсталирање софтвер, комуникативен, адаптивен, лојален и спремен за работно место на долги стази.
нема потреба од праќање CV, туку директно на разговор, кој ќе го закажете на тел:

070380242, секој работен ден од 10 до 18ч.
за сите услови, ќе ви биде објаснето на разговорот.
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време