Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 67937 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #60 на: 01 Јуни 2017, 16:40:28 pm »
Па па па

И да знаеш..

Ги возеше на стаза ?
Или ги сликаше само

U lucky bastard :)

Ќе читате наскоро. ;)

Отсутен Klen

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2327
 • Продавам течност за жмигавци
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #61 на: 01 Јуни 2017, 17:20:40 pm »
Љубоморен да не сум ;D
Замисли да си кола и да ти вградат плин :(
Попрво оди кај некој дома во гаража него во М Кар поголеми ти се шансите да си ја средиш колата

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #62 на: 01 Јуни 2017, 17:22:41 pm »
Уште фотки има тука. :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #63 на: 11 Јуни 2017, 17:19:59 pm »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #64 на: 22 Јуни 2017, 16:01:53 pm »Отсутен Klen

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2327
 • Продавам течност за жмигавци
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #65 на: 22 Јуни 2017, 16:03:02 pm »
Се е тапа сеа после поршињата :D
Замисли да си кола и да ти вградат плин :(
Попрво оди кај некој дома во гаража него во М Кар поголеми ти се шансите да си ја средиш колата

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #66 на: 22 Јуни 2017, 16:07:47 pm »
Тагнете ме во темава кога ќе се појави некое Ферари, до тогаш не ја отварам да гледам Сеати после Поршињата ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #67 на: 22 Јуни 2017, 16:12:57 pm »
Се е тапа сеа после поршињата :D

Cupra-та е одлична. Оснобен кога пред тебе во Leon TCR на стаза вози Jordi Gene (фраерот што постави sub-8 време на Nurburgring со Leon Cupra). :D

А ни Ибицата нова не е лоша, особено во вакво 1.5 TSI 150 FR издание. ;)

Тагнете ме во темава кога ќе се појави некое Ферари, до тогаш не ја отварам да гледам Сеати после Поршињата ;D

Здравје, некад. :D

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16665
 • Keep it 100
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #68 на: 22 Јуни 2017, 20:15:40 pm »
Црвенава боја е одлична!

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #69 на: 22 Јули 2017, 11:05:09 am »Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #70 на: 06 Август 2017, 10:17:49 am »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #71 на: 26 Септември 2017, 12:52:42 pm »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #72 на: 07 Ноември 2017, 08:10:07 am »Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10894
 • 430i
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #73 на: 07 Ноември 2017, 08:20:50 am »
ај сликни една на тротоар да видиме како стои

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #74 на: 07 Ноември 2017, 08:42:36 am »
ај сликни една на тротоар да видиме како стои

Не е баааааааааааш на тротоар, али еве.