Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 67504 пати)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13595
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #45 на: 10 Март 2016, 15:14:22 pm »
Кажи ми за освелтување што користиш?

Light painting или имаш опрема?

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #46 на: 10 Март 2016, 17:39:26 pm »
Ни едно, ни друго. Природно или амбиентално осветлување. :)

Отсутен Darkovski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1273
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #47 на: 10 Март 2016, 17:50:54 pm »
Преде мачето :)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #48 на: 04 Јули 2016, 21:41:18 pm »


Мустанче. :)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #49 на: 06 Ноември 2016, 02:23:47 am »


Едит:

« Последно менување: 06 Ноември 2016, 09:11:59 am zeroSignal »

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #50 на: 03 Март 2017, 17:17:10 pm »

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6941
Одг: Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #51 на: 03 Март 2017, 18:43:40 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Ова од тебе сликано?  Како постер е сликава. Со што го шкљоцна?

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг:
« Одговори #52 на: 03 Март 2017, 18:44:23 pm »
Да бе. :) Canon 500D. :)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6906
 • хаУс мајстор
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #53 на: 03 Март 2017, 22:29:18 pm »
Иииијјј зерo, гo прoстудирa a?
Убaвa сликa!

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #54 на: 11 Март 2017, 15:34:27 pm »
@зоки-златен Фала, фала! Учам и ја по нешто од Дени. :)

---

In the meantime...
Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #55 на: 18 Мај 2017, 09:24:07 am »
BMW 530i, Доломити, Италија.


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #56 на: 18 Мај 2017, 12:20:57 pm »
 :-* :-* :-* Малце повеќе љубоморам, не можеле на боље место да ве однесат.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29263
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #57 на: 30 Мај 2017, 22:24:44 pm »
:D
« Последно менување: 30 Мај 2017, 22:35:29 pm zeroSignal »

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #58 на: 01 Јуни 2017, 15:01:36 pm »
Па па па
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2014
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #59 на: 01 Јуни 2017, 15:55:06 pm »
Ги возеше на стаза ?
Или ги сликаше само

U lucky bastard :)