Автор Тема: Фотографија....  (Прочитано 11088 пати)

Отсутен Boshe

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3763
  • Пиши лаже
Одг: Фотографија....
« Одговори #30 на: Септември 19, 2021, 23:13:31 pm »
Една од мене еве, малку чепната во Lightroom. :)


Sent from my SM-G998B using Tapatalk