Автор Тема: CarClub on DYNO Rolling Day @ Avtotech Electronic Service  (Прочитано 88833 пати)

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16012
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: CarClub on DYNO Rolling Day @ Avtotech Electronic Service
« Одговори #225 на: Ноември 22, 2015, 03:03:25 am »
не би можел да ти кажам колку им е сега, ама тогаш, во организација на карклуб (отидовме 10-15 коли) беше 25 еура т.е. 1500 денари, за два теста... јас тестирав еднаш на бензин еднаш на плин, за да докажам дека со добар плински систем скоро ич не се губи снагата...

некои тестираа со и без чип... како и да е, поентата ми е дека имаш 2 теста едно по друго...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време