Автор Тема: Ferrari  (Прочитано 265943 пати)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6964
Одг: Ferrari
« Одговори #1920 на: 15 Декември 2023, 00:33:46 am »
« Последно менување: 15 Декември 2023, 06:32:13 am zeroSignal »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54832
 • Махер
Одг: Ferrari
« Одговори #1921 на: 26 Декември 2023, 10:39:23 am »
Реално возење со Ферари во нормални услови.

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 558
Одг: Ferrari
« Одговори #1922 на: 26 Декември 2023, 10:40:22 am »
Реално возење со Ферари во нормални услови.

Зачудувачки удобни се ако ги возиш нормално.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16665
 • Keep it 100
Одг: Ferrari
« Одговори #1923 на: 15 Јануари 2024, 21:55:07 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16665
 • Keep it 100
Одг: Ferrari
« Одговори #1924 на: 18 Мај 2024, 02:05:40 am »