Автор Тема: Среќна Нова Година!  (Прочитано 26277 пати)

Отсутен pirat_07

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7844
  • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #60 на: Јануари 03, 2017, 08:58:04 am »
Благодариме класен !

Клабери, форум, класен, среќна ви нова година.
Да сте здрави и живи а друго видете што се може  :)

Отсутен Alfista

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1389
Одг: Среќна Нова Година!
« Одговори #61 на: Јануари 03, 2017, 11:48:28 am »
Среќна нова година, ви пожелувам само Масло и филтри да мењате годинава.