Автор Тема: Најдобриот КСЕНОН пристигна во Македонија!  (Прочитано 33075 пати)

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Најдобриот КСЕНОН пристигна во Македонија!
« Одговори #45 на: 08 Ноември 2014, 23:57:15 pm »
12k purple :D така за промена само да не се жути.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54756
 • Махер
Одг: Најдобриот КСЕНОН пристигна во Македонија!
« Одговори #46 на: 08 Ноември 2014, 23:58:29 pm »
Многу многу подобро од жутилата. Барем мене ми е подобро.

Што ти смета светлото од нормалните сијалици? Не се жолти туку бели. Жолти се старине маглени што се ставаа на 101. Ти немаш такви, се кладам.
Бел е 4300к ксенон.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: Најдобриот КСЕНОН пристигна во Македонија!
« Одговори #47 на: 09 Ноември 2014, 00:10:27 am »
Ако ти е фабрички:-)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54756
 • Махер
Одг: Најдобриот КСЕНОН пристигна во Македонија!
« Одговори #48 на: 09 Ноември 2014, 00:36:22 am »
А ако не е?

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567