Автор Тема: DRL светла. (Дневни светла)  (Прочитано 6436 пати)

Отсутен Bojan j

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3034
Одг: DRL светла. (Дневни светла)
« Одговори #15 на: 27 Септември 2011, 15:52:03 pm »
Цена со монтажа? За клабери од овде ? :D

Отсутен Dean

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1341
Одг: DRL светла. (Дневни светла)
« Одговори #16 на: 27 Септември 2011, 16:17:58 pm »
Цена со монтажа? За клабери од овде ? :D

истото прашање ;D