Автомобили > Техничко Одржување

Прашања и одговори.

<< < (2/2154) > >>

Deno:
Го има по бензинските? Слика ако може некој да стави?

Simo - Carrier159:
http://www.toprc.eu/system/files/imagecache/product_full/brake_cleaner.jpg
http://www.ramy4x4.com/img/p/446-449-thickbox.jpg

Deno:
Фала на одговорите, ќе видам утре ако најдам ќе си купам едно.

timoha:
Kade mozam da kupam vo MK evro kuka za ford fiesta????

ivan_libo993@hotmail.com:
имам едно прашање а и да ми се помогне
има голф мк4 99 не ми јавува на компјутер дека вратата ми е отворена а странично светат сијаличките иначе имам од големиот борд компјутер како што е на сликава
Фала ви
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTv9kAdcfHhnxRpYzoErOR42Vz4_75ApEbpqM88eQ2LFp-4EfE

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

[*] Претходна страница

Оди на целосна верзија