Автор Тема: Нов мобилен  (Прочитано 34854 пати)

Отсутен Мартин_91

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 435
Одг: Нов мобилен
« Одговори #195 на: Септември 10, 2021, 15:26:19 pm »
Не се разбравме, корисник сум на  Xiaomi, само ми треба мислење околу тоа кој е подобар. Нема да се купува од Мк, цената е скоро иста, мислам дека Poco X3 Pro e поевтина 20тина евра.