Автор Тема: Што си купивте / сакате да си купите  (Прочитано 1860480 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13470 на: 23 Ноември 2023, 20:14:45 pm »
Во performance profile уклучи Light Performance. Нема потреба од фала, уживај.


Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4983
 • Пиши лаже
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13472 на: 27 Ноември 2023, 23:42:44 pm »
Од Петриди, Грекос, 36€. Ми дојдоа како поклон, додека стаса шаторот нареден месец. :)
NorthFinder Sherpa
Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2172
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13473 на: 29 Ноември 2023, 21:42:56 pm »
Купени на црни петакСега го меркам и ова,за божиќ ако испадне некој попуст да го земам да се комплетирам.

Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен ficomk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4095
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13474 на: 30 Ноември 2023, 12:43:52 pm »
Ептен ми беше мерак на саатов, долго време пекав за него, и се решив за црни петок, то ест у понеделникот го нарачав. Вчера стигна, вечер ќе го сефтосам.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13475 на: 30 Ноември 2023, 13:31:20 pm »
Ова во половни возила темата да го ставиш треба согласно цената.

Отсутен ficomk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4095
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13476 на: 30 Ноември 2023, 13:32:22 pm »
Ех, за тие пари не се купува ни скапана Дачија :)
470 еур го платив.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8825
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13477 на: 30 Ноември 2023, 17:20:41 pm »
Ептен ми беше мерак на саатов, долго време пекав за него, и се решив за црни петок, то ест у понеделникот го нарачав. Вчера стигна, вечер ќе го сефтосам.
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Go merkav skoro, za so ke go koristish? Jas venu2 imam najmnogu za trcanje mi brka rabota zasega 🤣

Отсутен ficomk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4095
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13478 на: 30 Ноември 2023, 17:25:47 pm »
За нервирање на жена ми ќе го користам највеќе  ;D после за у теретана, возење точак, пешачење...

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13479 на: 30 Ноември 2023, 17:46:07 pm »
Ех, за тие пари не се купува ни скапана Дачија :)
470 еур го платив.
Хах, видиш не сум во тек со моделите, мислев дека е 5 пати повеќе, кога гледав Marq толку беа.

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13480 на: 30 Ноември 2023, 17:49:26 pm »
Си купив калници за Шкодилакот :D

Отсутен Dodo

 • Бемвекријачко Пе*ерче
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2772
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13481 на: 30 Ноември 2023, 18:15:25 pm »
Ех, за тие пари не се купува ни скапана Дачија :)
470 еур го платив.
Хах, видиш не сум во тек со моделите, мислев дека е 5 пати повеќе, кога гледав Marq толку беа.

Не е Marq, само Fenix e. Маркот нема никаква логика да го купиш.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8825
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13482 на: 30 Ноември 2023, 18:18:23 pm »
Ех, за тие пари не се купува ни скапана Дачија :)
470 еур го платив.
Хах, видиш не сум во тек со моделите, мислев дека е 5 пати повеќе, кога гледав Marq толку беа.

Kaj nas se 5 pati poveke, jas mojot na amazon go plativ 230€ a tuka beshe so popust 450

Отсутен Dodo

 • Бемвекријачко Пе*ерче
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2772
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13483 на: 30 Ноември 2023, 18:22:15 pm »
Ех, за тие пари не се купува ни скапана Дачија :)
470 еур го платив.
Хах, видиш не сум во тек со моделите, мислев дека е 5 пати повеќе, кога гледав Marq толку беа.

Kaj nas se 5 pati poveke, jas mojot na amazon go plativ 230€ a tuka beshe so popust 450

Fenix 7X Solar си го платил 230 евра? Би рекол, нема шанси!

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8825
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13484 на: 30 Ноември 2023, 18:26:06 pm »
Ne jas imam venu2 golemata verzija pisav pogore koj go imam. Fenix e premnogu profi za everyday use i nekoj outdoor sport