Автор Тема: Што си купивте / сакате да си купите  (Прочитано 1852104 пати)

Присутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7609
 • Плинаш!!!
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13200 на: 05 Септември 2023, 20:40:23 pm »
Види и во Vicko, со години го користиме оној како куршум што е. Држи и топло и ладно.
Едит: Може и во Технополис да видиш што имаат.

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3530
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13201 на: 05 Септември 2023, 22:19:09 pm »
500 мл 500 денари инокс


Sent from my iPhone using Tapatalk
Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2961
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13202 на: 06 Септември 2023, 00:36:00 am »
Знае ли некој од каде можам да најдам термос за топло/ладно што држи од 0.8/1л? Во Scout моментално немаат на лагер, иако се солени тие на Sigg... Искрено, не знам ниту дали вредат за цената, ама ајде. :)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Ако има кој да ти донесе од Декатлон ич не се мисли.

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4978
 • Пиши лаже
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13203 на: 06 Септември 2023, 07:02:47 am »
Мислев ако најдам нешто тука, ама сепак изгчеда ке биде од таму.
Благодарност до сите за помошта. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8174
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13204 на: 11 Септември 2023, 00:05:01 am »
Сакам хавајки кошуљи путапутаЉ, ама не знам кај да најдам.

Скопјанишча, помагајте.
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4440
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13205 на: 11 Септември 2023, 00:17:17 am »
Нешто вака?
Идеална летна хавајка
Зара имаше до пута-ел, понатака не знам.

Отсутен JR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 962
  • nobrain.dk
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13206 на: 11 Септември 2023, 00:18:58 am »
Сакам хавајки кошуљи путапутаЉ, ама не знам кај да најдам.

Скопјанишча, помагајте.
Њу јоркер имаше летово


Sent from my iPhone using Tapatalk
You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy."

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8174
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13207 на: 11 Септември 2023, 00:21:25 am »
Сакам хавајки кошуљи путапутаЉ, ама не знам кај да најдам.

Скопјанишча, помагајте.
Њу јоркер имаше летово


Sent from my iPhone using Tapatalk

Фала, срц!
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8174
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13208 на: 11 Септември 2023, 00:23:43 am »
Нешто вака?
Идеална летна хавајка
Зара имаше до пута-ел, понатака не знам.

Од сега па натаму, можеш да ме споредуваш со волк, мечка, ја ли крупен добиток.

Уште една инсинуација со К9 и готов си...
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4440
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13209 на: 11 Септември 2023, 00:26:46 am »
Не беше ништо лично со К9, само ми се допадна изработката  ;D

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43439
 • Il Moderatore
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13210 на: 11 Септември 2023, 02:18:15 am »
Сакам хавајки кошуљи путапутаЉ, ама не знам кај да најдам.

Скопјанишча, помагајте.


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5742
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13211 на: 11 Септември 2023, 03:16:46 am »
😁


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13643
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13212 на: 11 Септември 2023, 09:30:31 am »
Хавајки убави во NewYorker имаше, се пофатив да земам. Не беа ни скапи ако се сеќавам добро.

Имаше онакви Hot Rod style :D


Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5123
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13213 на: 11 Септември 2023, 09:58:56 am »
Хавајки убави во NewYorker имаше, се пофатив да земам. Не беа ни скапи ако се сеќавам добро.

Имаше онакви Hot Rod style :D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Како карактер од Taxi driver играта ќе си. И the offspring да пичи во Шкодилакот

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29313
  • CARclub.mk
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13214 на: 11 Септември 2023, 10:34:40 am »
Хавајки убави во NewYorker имаше, се пофатив да земам. Не беа ни скапи ако се сеќавам добро.

Имаше онакви Hot Rod style :D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Ова е bowling shirt. И јас сакав ваква на мои 18. :D