Општо > Генерални Муабети

Што си купивте / сакате да си купите

(1/2704) > >>

Боби Л.:
Си купив :)

ExtremeBt:
Ај ќе кажиш дали си задоволен и колку трај, пошто сакав да земам и јас :)

VLATKO Џентлменот:
Земај слободно

DARK MK1 GTI:
ja go koristam Sonaksot mnogu sum zadovolen do sega sum smenil tolku sretstva no eve sonaksov veke cela nedela ja drzi dobro osvezena gumata ne fakja kal na nejze i sto e najbitno ne e sjajna tuku ubava Mat boja :)

VLATKO Џентлменот:
И k2 болд е мат ефект исто така и антистатик па не се лепи лесно прашина н гумата,пред наенсување убаво перење гумата

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија