Автор Тема: Излетувања, превртувања и други дешавки од најразлични тркачки шампионати  (Прочитано 88269 пати)

Отсутен зоки-златен

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6505
  • хаУс мајстор
Мене ми личи како во рикверц да ја стави 😅

Присутен Skywalker

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3197
Да им беше Строл прв возач на Астон ќе мислевме дека е некој мех болид. Алонсо e ѕвер.

ЛеклерLt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"