Автомобили > Настани и Собири во Македонија

Кружна Трка Кичево 18-19.10.2014.

(1/8) > >>

Бузуки:
На 18 и 19ти Октомври ќе се одржи кружна трка во Кичево..
Изгледа само југовци ќе бидат, али тоа е тоа... Прва а сигурно и последна трка годинава во Кичево..

Igor:
Jas idam obavezno. Imashe i nekoj muabet i za stranci ali kojznae. Bitno e da ima dobra trka, ne e bitno koi klasi ke se formiraat.

nsx-r:
и јас најверојатно одам

GoRaN TDI:
конечно нешто поинтересно годинава во земјава јас сум редовен за на трки кичево и секако ќе одам

RikiRulz:
И јас идам :) Срамота е да не отидам тука :)

Коа оваа година до сеа бев на 10 трки, надвор од МК :D :D :D :D

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија