Автор Тема: Photo by Anton  (Прочитано 13606 пати)

Отсутен Mercury

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 799
  • Т(д)ркач
Одг: Photo by Anton
« Одговори #30 на: Септември 09, 2014, 01:37:39 am »
Одлично :)

Отсутен Anton

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 820
Одг: Photo by Anton
« Одговори #31 на: Ноември 10, 2014, 17:46:00 pm »
пак си играв со апаратот ;D
бевме со едно другарче во солун, на сервис го носеше bmw-то 520d 2012 така нешто,
милина од ауто, али малце тесничко на задна клупа
сервисот е официјален бмв за солунското подрачје (барем така сватил другаров) адемантидис ау нешто се викаше.
му ги изгребаа мк ознаките на налепниците во официјален сервис додека му стоеше колата, срамота, низ цел солун 3 дена кај не ја паркираше ништо не му се деси, во официјален сервис му ги изгребаа таблиците :/
али додека чекавме превоз во салонот стоше една 428i со фул м-пакет и една перверзно добра плава боја (единствено таа бмв индивидуал плавата една што ја има е подобра од оваа според мене)
ииии го изнаштракав малце и овие искочија
оваа има малце вештачки DOF ефект, јбг немам фиксна 50ка :(а на излез го имаат овој декор поставено
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Allexxander

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5839
Одг: Photo by Anton
« Одговори #32 на: Ноември 10, 2014, 19:20:31 pm »
Одлични слики браво!

Патем ја ни на сон не би однел кола у Солун да ми сервисираат, поготово не некое такво Бмв, којзнае шо може да ти напраат, ќе ти извадат нешто намерно, ќе ти сменат, ќе ти поебат, пошто нели официјалните севиси се познати по превари, таблиците се најмала работа. Кола не ми се паркира у Грција а не во сервис да носам. Не знам за некој може е глупост ова шо го кажав ама тоа е :)