Автор Тема: Перални низ Скопје?  (Прочитано 543919 пати)

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1745
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3750 на: Јануари 05, 2022, 20:44:00 pm »
Izgleda od lani nebanjat  :D

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5044
 • Жгл' б гл'б
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3751 на: Јануари 05, 2022, 20:49:51 pm »
Море, дали ќе ме примаат вака, тоа е заебанцијата :)))
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4383
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3752 на: Јануари 05, 2022, 20:55:13 pm »
Правиме support group за вакви пациенти.

U in?

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5044
 • Жгл' б гл'б
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3753 на: Јануари 05, 2022, 21:01:28 pm »
Ако даеш пееспостопопус на дитејлинг, зашо да не?
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4383
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3754 на: Јануари 05, 2022, 21:12:38 pm »
Ќе се договориме.

Присутен AngelSK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1223
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3755 на: Јануари 05, 2022, 21:24:01 pm »
Знам дека не сме веќе другари, ок е...

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Што процесор е ова Baby inside?

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5044
 • Жгл' б гл'б
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3756 на: Јануари 05, 2022, 21:25:02 pm »
Знам дека не сме веќе другари, ок е...

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Што процесор е ова Baby inside?

Baby Driver TSI, однадвор Шкодилак, одвнатре арслан!
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5044
 • Жгл' б гл'б
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3757 на: Јануари 18, 2022, 21:34:55 pm »
@Diesel
Види, види... Л'ска!@Bu$aV MeGaNe
Сега откако годинава сконтав каде сте, а не онаму накај Ѓорче, ќе ви идам секоја недела :)))
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4383
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3758 на: Јануари 18, 2022, 21:46:46 pm »
Лајковам.

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4633
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3759 на: Јануари 18, 2022, 21:46:47 pm »
@Diesel
Види, види... Л'ска!

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

@Bu$aV MeGaNe
Сега откако годинава сконтав каде сте, а не онаму накај Ѓорче, ќе ви идам секоја недела :)))
Да ја серат какарашки 😂

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен Busav

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2326
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3760 на: Јануари 18, 2022, 21:48:27 pm »
Џабе си ја перел, ке врне утре

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5044
 • Жгл' б гл'б
Одг: Перални низ Скопје?
« Одговори #3761 на: Јануари 18, 2022, 21:49:56 pm »
@Busav Ако. Пак ќе го бањам после. :)
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.