Автор Тема: Low is a Lifestyle наши фотосесии  (Прочитано 31219 пати)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Low is a Lifestyle наши фотосесии
« на: Мај 12, 2014, 22:59:42 pm »
Тука ќе си постираме фотосесии од нашите патос количиња. Прва фотосесија беше вчера (11.05.2014). Планираме следна на многу подобра локација. Уживајте :)


И една монтажа за крај ;D


Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42505
 • Il Moderatore
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #1 на: Мај 12, 2014, 23:07:51 pm »
Ако дозволите (освен ако не е приватна БТ журка) :) :
Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #2 на: Мај 12, 2014, 23:35:14 pm »
Секако дека е дозволено. Тука може да се ставаат фотосесии со патосирани коли од форумов :)

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1854
 • Renault Megane R26
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #3 на: Мај 13, 2014, 00:17:06 am »
Не е патос мојава ама малку е слизната :)Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #4 на: Мај 13, 2014, 12:31:47 pm »

Треба да најдам слика и од Акордот што го имав, тој беше со спирали спуштен :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16605
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #5 на: Мај 13, 2014, 14:40:53 pm »
Пушти ја и сликата со тротоарчето и Интеграта, да не ја барам ноз цел форум. :)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #6 на: Мај 13, 2014, 14:59:13 pm »
И јас треба да ја барам :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.


Отсутен The Boy Next Door

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 492
 • Pug 205 GTI - the drive of your life !
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #8 на: Мај 14, 2014, 13:01:31 pm »
Еве една од мене  ;)  ;D


Не возам брзо, ниско летам.

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #9 на: Мај 17, 2014, 02:30:49 am »
Koga nemozese da izleze od garaza :)

Pa nekako go izvadivme :)Pa nekako go nasteluvavme da vleze vo garaza na milimetri od zemja :)


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12154
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #10 на: Мај 17, 2014, 11:49:16 am »
Заради вакви работи убаво е AIR Ride :D

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17673
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #11 на: Мај 17, 2014, 18:37:47 pm »
Во оваа гаража мојава не би можела да се спушти стандард, камоли да се клекне малце..

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #12 на: Јули 21, 2014, 15:00:53 pm »
Тука ќе си постираме фотосесии од нашите патос количиња. Прва фотосесија беше вчера (11.05.2014). Планираме следна на многу подобра локација. Уживајте :)

И една монтажа за крај ;D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Дури сега ја гледам.
Браво. :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #13 на: Февруари 21, 2015, 21:06:01 pm »
:)


Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #14 на: Февруари 24, 2015, 08:54:18 am »
Што ти текна да ставиш уште еден пар фарови? Мене повеќе ми се допаѓаше пред тоа.

Али во секој случај лепота е количево.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.