Автор Тема: Low is a Lifestyle наши фотосесии  (Прочитано 30020 пати)

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1308
 • Велешанче
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #60 на: Јули 09, 2017, 20:30:18 pm »
Во Велес, позади железничката станица. Еве координати: 41.726656, 21.767516
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27822
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #61 на: Јули 09, 2017, 20:31:35 pm »
Грациас!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #62 на: Јули 10, 2017, 10:17:54 am »
Кај Сиријците е ова ;D

Супер си го среди Кадетот, браво!
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1457
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #63 на: Јули 10, 2017, 11:25:15 am »
 
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #64 на: Јули 11, 2017, 10:59:12 am »
Кул! Кај е сликано? :D
Бајдвеј возев пред месец дена зад тебе од техничко до Педагошка кружнио ;D

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1457
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #65 на: Јули 11, 2017, 12:16:34 pm »
Кул! Кај е сликано? :D
Бајдвеј возев пред месец дена зад тебе од техничко до Педагошка кружнио ;D
Пелистер, паркингот пред детското одморалиште.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1308
 • Велешанче
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #66 на: Август 20, 2017, 20:29:40 pm »Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11546
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #67 на: Август 20, 2017, 21:00:18 pm »
Зошто @ExtremeBt нема таблици? ;D

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #68 на: Август 20, 2017, 23:46:57 pm »
Таблици се за слабаци ;D

@МулевР добри фотки ;)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #69 на: Август 21, 2017, 22:44:39 pm »

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #70 на: Октомври 09, 2017, 19:56:46 pm »
Едно сличе од денес :)


Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1426
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #71 на: Октомври 23, 2017, 16:59:47 pm »

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3580
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #72 на: Октомври 23, 2017, 22:39:49 pm »Sent from my iPhone using Tapatalk

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41858
 • Il Moderatore

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3580
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #74 на: Октомври 23, 2017, 23:43:37 pm »
ahaahahhahaha they are fucking like rabbits! a real big red rabbits :))

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html