Автор Тема: Escape 6 Prague car festival  (Прочитано 4129 пати)

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Escape 6 Prague car festival
« на: Септември 03, 2017, 09:27:19 am »
Здраво. Овој викенд се одржува тјунинг шоу во Прага, па сакав да споделам некои фотки со вас. Уживајте!


Sent from my Redmi 4 using TapatalkОтсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #2 на: Септември 03, 2017, 09:30:26 am »
Здраво. Овој викенд се одржува тјунинг шоу во Прага, па сакав да споделам некои фотки со вас. Уживајте!
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
2(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
3

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #3 на: Септември 03, 2017, 09:33:26 am »
4

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #4 на: Септември 03, 2017, 09:34:35 am »
5

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #5 на: Септември 03, 2017, 09:36:10 am »
6

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #6 на: Септември 03, 2017, 09:37:41 am »
7

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #7 на: Септември 03, 2017, 09:39:13 am »
8

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #8 на: Септември 03, 2017, 10:07:49 am »
Ова сериозно изгледа :)

Има одлични примероци на сликиве!
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27822
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #9 на: Септември 03, 2017, 10:32:54 am »
Бобобо!

Има шанса некако да ми ги спакуваш сликиве во зипче, да објавам галерииче на сајт? :)

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 528
 • drive it like you stole it!
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #10 на: Септември 03, 2017, 10:51:11 am »
@Banzai, до сега ваков тјунинг сум гледал само на интернет :D Страшно е колку пари се вложени во коливе. Интересно е што повеќето беа GTi/RS/ST изведби со тјунирани мотори, не само стајлинг.
@zeroSignal, секако! ;)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16601
 • Keep it 100
Одг: Escape 6 Prague car festival
« Одговори #11 на: Септември 03, 2017, 17:01:06 pm »
Одлична галерија! Браво!