Автор Тема: Излетувања, превртувања и други дешавки од најразлични тркачки шампионати  (Прочитано 83348 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16601
 • Keep it 100

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41874
 • Il Moderatore
Овие со нексен гуми да не се тркаат толку шкрипење што има? :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17661
 • Alfa155 & AlfaGT

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4579
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)


Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4579
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)


Отсутен dbl.dzo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1798
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Прв кадар и веднаш @MartinAlfista го има, дури и пред интро  :)

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7511
 • и сега?
Овие со нексен гуми да не се тркаат толку шкрипење што има? :D

мишлен енерџи сејвер

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16601
 • Keep it 100

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41874
 • Il Moderatore

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16601
 • Keep it 100