Автор Тема: Citroen Dyane 6 LC 1980 - Реставрација  (Прочитано 15071 пати)

Отсутен vladic3110

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3360
Одг: Citroen Dyane 6 LC 1980 - Реставрација
« Одговори #180 на: Мај 29, 2022, 22:30:13 pm »
Прилеп има фабрика за стакло, прават шофершајбни, оваа нема никакви кривини, мож да прашаш чисто информативно колку ќе те кошта, можи да е ефтино.
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен cdyane

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 177
Одг: Citroen Dyane 6 LC 1980 - Реставрација
« Одговори #181 на: Мај 29, 2022, 22:33:59 pm »
Све опции се у игра, на крај осеќам ќе биде ново... инаку да, нема кривини ни ништо, крај краева извадим од дома еден.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk