Автор Тема: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)  (Прочитано 107676 пати)

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5493
 • French diamond
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #630 на: Февруари 13, 2019, 18:19:24 pm »
Го купивте Меганот со две врати назад? Или овој со 4 е, стариот твој?

Не, овој си е стариот со 4 врати и е на татко ми... тој со 2 беше на брат ми, ама тој се префрли на Алфа.


И се заеба  ;D 

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5493
 • French diamond
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #631 на: Октомври 18, 2019, 20:15:30 pm »
Француз во селска идила  :)
Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6898
 • Плинаш!!!
Во отсуство на стикер

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 221
 • Renault Megane 1.5 Panda 1.2
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #633 на: Ноември 25, 2020, 14:12:00 pm »
Благодарение на [mention]MartinAlfista [/mention]Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #634 на: Ноември 25, 2020, 15:03:21 pm »
Одма е друго. :)

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 221
 • Renault Megane 1.5 Panda 1.2
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #635 на: Ноември 25, 2020, 15:04:14 pm »
Одма е друго. :)
Цело е кога има се :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16431
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #636 на: Ноември 25, 2020, 16:22:30 pm »
Одма е друго. :)

Мојата залиха му ја дадов, сеа ја немам, така да спремај ;D

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 221
 • Renault Megane 1.5 Panda 1.2
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #637 на: Декември 01, 2020, 17:05:22 pm »
Допуна на второто ...Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен nestorodario

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 71
Има ли некој од Прилеп да ми даде налепница?