Автор Тема: Промоција на Полнење Авто Клима!  (Прочитано 4783 пати)

Отсутен DOG SECURITY

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 530
  • CAR AUDIO SPECIALISTS
    • www.dogsecurity.mk
Промоција на Полнење Авто Клима!
« на: 19 Март 2014, 12:46:03 pm »
Промоција ! ! !

Раниот старт на летните горештини не изненадија сите.

Затоа ние во Dog Security ви нудиме промотивна цена на полнење на авто клима со фреон 134А, внатрешно прочистување на системот како и дијагностицирање на можни проблеми во системот за само 1.500 денари!

Побрзајте, промоцијата трае до 31.06.2104 година.

www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk