Автор Тема: Акција на звучници - JBL CS-6  (Прочитано 4712 пати)

Отсутен DOG SECURITY

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 530
  • CAR AUDIO SPECIALISTS
    • www.dogsecurity.mk
Акција на звучници - JBL CS-6
« на: 19 Февруари 2014, 19:20:05 pm »
АКЦИЈА!!! Уживај во музиката со неверојатните JBL CS-6 за само 1.970 денари.

16.5cm (6.5") 2 way speaker
Peak power: 135 W
RMS power: 45W
Voice coil: 4Ω

Побрзајте количините се ограничени!
Не заборавајте дека вршиме достава низ цела Македонија со брза пошта.Останата понуда на авто звучници можете да ја погледнете на нашата веб страна или на фејсбук.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk