Автор Тема: BRISACI Z-MAX  (Прочитано 4639 пати)

Отсутен DOG SECURITY

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 530
  • CAR AUDIO SPECIALISTS
    • www.dogsecurity.mk
BRISACI Z-MAX
« на: 21 Ноември 2013, 23:42:11 pm »
Бришачи Zmax - Премиум бренд на бришачи - врвен квалитет. Со Z Max бришачите нема да има прболеми со прескокнување, шкрипење, или со оставање линии на шофершајбната.

Цените се истакнати на нашиот веб сајт :

 http://dogsecurity.mk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=28&Itemid=1

* Бришачи Z Max класични , одговараат на сите возила со кукаст влез за бришачот. Висок квалитет!

Димензии
30cm
33cm
35cm
37.5cm
40cm
42.5cm
45cm
47.5cm
50cm
52.5cm
55cm
60cm
65cm

* Бришачи Z Max од новата генерација на бришачи,со висококвалитетна графитна гума и 8 адаптери за прилагодување на сите понови и постари возила.

Димензии
33cm
35cm
40cm
42.5cm
45cm
50cm
52.5cm
55cm
60cm
65cm
70cm

*Бришачи Z Max од новата генерација на бришачи,за задно ветробранско стакло,со висококвалитетна графитна гума и 5 адаптери за прилагодување на сите понови и постари возила.

Димензии
28cm
30cm
33cm
35cm
40cm
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk