Автор Тема: BRISACI AERO TWIN  (Прочитано 6518 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
BRISACI AERO TWIN
« на: 14 Февруари 2011, 14:53:34 pm »
High quality rubber wipers coated with graphite giving a superior clean wipe and long lifespan.

Lengths available: 12" / 14" / 16" / 17" / 18" / 19" / 20" / 21" / 22" / 24" / 26"

CENA : 300 DEN  - 1 psc

http://www.dogsecurity.mk/mk/component/virtuemart/details/387/10/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/aero-twin-wipers.html

[датотека избришана од администраторот]
« Последно менување: 14 Февруари 2011, 15:01:36 pm DOG SECURITY »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #1 на: 30 Март 2011, 08:41:09 am »
Договци - али работите у сабота?.... да поминам да ми наместите од брисачиве што ги пофалија колегиве оти овие оригиналниве толку им беше, почнаа да се потпишуваат на шефевршајбната.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #2 на: 30 Март 2011, 23:11:05 pm »
Имам утре некоја работа во главниот ни град...па планирам попладне да дојдам за брисачи....ако ве најдам кај сте....? :)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #3 на: 30 Март 2011, 23:44:40 pm »
Имам утре некоја работа во главниот ни град...па планирам попладне да дојдам за брисачи....ако ве најдам кај сте....? :)

Zdravo.Te ocekuvame ,Se naogjame kaj cementara usje vo kisela voda ,ko ke bides vo blizina na cementara svrti na ovie kontakt telefoni dole i ke se najdeme.Pozdrav
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #4 на: 31 Март 2011, 22:15:47 pm »
Бешов денес кај Договци - сменив брисачи - ќе видиме како ќе се покажат.
БТЊ....Ќе се јвам утре за ретровизорчето што ми го покажавте да ми објасните нешто повеќе....

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #5 на: 01 Април 2011, 00:12:15 am »
Бешов денес кај Договци - сменив брисачи - ќе видиме како ќе се покажат.
БТЊ....Ќе се јвам утре за ретровизорчето што ми го покажавте да ми објасните нешто повеќе....


Dogovoreno ...
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #6 на: 01 Април 2011, 11:13:02 am »
Фала за одговорите на телефон....од после видов на нет дека има и со ваjерлес конекција со камерата позади, да не мора да се влечат кабли низ цела кола....ме интересира има ли кај вас такво нешто и хау мач денари..?

Исто види и за другата опција за која разговаравме за Мултимедија и може на ПП да пишеш една понуда.
« Последно менување: 01 Април 2011, 11:49:39 am Sportex »

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #7 на: 04 Април 2011, 22:31:19 pm »
Фала за одговорите на телефон....од после видов на нет дека има и со ваjерлес конекција со камерата позади, да не мора да се влечат кабли низ цела кола....ме интересира има ли кај вас такво нешто и хау мач денари..?

Исто види и за другата опција за која разговаравме за Мултимедија и може на ПП да пишеш една понуда.

Vireless izvedba od retrovizorot nema,no ne e problem da se sprovede kabelceto do napred,nema nikakvi slozeni zahvati,toa e mnogu ednostavno ,bez gajle ke go napravime profesionalno nema nisto da se poznava,,,a PP ke dobies cim dobijam cena,odma ke ti odgovoram.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #8 на: 04 Април 2011, 22:43:10 pm »
На темата, денес монтирав бришачи кај Док. Топ се! Просто сум изненаден како добро бришат, далеку подобро од бришачи кои сум ги плаќал 2-3 пати поскапо.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 396
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #9 на: 28 Јуни 2011, 15:42:43 pm »
И јас си купив брисачи и се топ одлично бришат.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8823
Одг: BRISACI AERO TWIN
« Одговори #10 на: 05 Јули 2011, 14:12:57 pm »
i mene mi trebaat i ja ke odam da si kupam :)