Автор Тема: Фотоапарати  (Прочитано 106728 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27239
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Фотоапарати
« Одговори #735 на: Февруари 17, 2021, 11:41:46 am »
Види дали Самсунг има некаква апликација за телефон за да си префрлаш wireless, да не се заебаваш со кабли.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4557
Одг: Фотоапарати
« Одговори #736 на: Февруари 17, 2021, 13:49:07 pm »
Да имаа, до андорид 7, па после се откажаа од апаратите самсунг, рекоа шо ве е6аме.
Па го носам и стариот мобилен каде што работи апликацијата за префрлување, па по блутут на другиот телефон.

Ама за 150ден ќе се пробам чим нема некој искуство.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4557
Одг: Фотоапарати
« Одговори #737 на: Април 02, 2021, 07:54:14 am »
Ситигна каблето, го пробавме, работи како што мислев.

(да знајте)