Пријатели на CARclub > SAMAD

Ceradi za koli

(1/15) > >>

Samco:
Ceradi za koli Praxis M , L , XL

Dimenzii na ceradite

M - 432cm x 165cm x 119cm 
L - 483cm x 178 x 119cm
XL - 533cm x 178cm x 119cm

M, L - Cenata e 1600 den
XL - Cenata e 1800 den

Ceradite se vnatresno oblozeni, so mek materijal, za da ne se grebe i osteti kolata. Zastituva od sneg, dozd, sonce i dr nadvoresni vlijanija.

Simo - Carrier159:
Нешто повеќе инфо? Цени и кои се димензиите на M, L и XL?

Samco:
Sekako, preeska stignaa taka da ne uspeav da priberam poveke info, taka da utre ke imame poveke.

Tischläufer:
Мене ми треба една за опелот. Се работи за Опел Кадет Б. Може ли да видиш димензија и цена ?

yarre:
Ако има и линк...
Пред 3 години купив церада за Ауди-то во она Еуростил како беше, и се покажа за одлична, а додуше и соленка беше. Грчки производ, не пропушта вода, а одозгора убава гумена. Приметна беше заштитата на сонце.

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија