Автор Тема: Car wallpapers  (Прочитано 154225 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #615 на: 22 Ноември 2017, 12:19:00 pm »
Многу подобра ќе била деинстаграмирана ако ја има.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Car wallpapers
« Одговори #616 на: 22 Ноември 2017, 12:43:51 pm »
Такви ги начекав на фб...

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Car wallpapers
« Одговори #617 на: 22 Ноември 2017, 12:49:07 pm »
Кај мене иднината стои на декстоп:


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Car wallpapers
« Одговори #618 на: 26 Ноември 2017, 09:49:19 am »
Авди в снег.


Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1320
Одг: Car wallpapers
« Одговори #619 на: 05 Декември 2017, 00:07:11 am »
Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Car wallpapers
« Одговори #620 на: 13 Декември 2017, 11:13:01 am »


Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1320
Одг: Car wallpapers
« Одговори #622 на: 13 Декември 2017, 22:37:27 pm »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Car wallpapers
« Одговори #623 на: 20 Декември 2017, 00:31:21 am »Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1320
Одг: Car wallpapers
« Одговори #624 на: 20 Декември 2017, 01:25:12 am »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #625 на: 26 Декември 2017, 10:52:29 am »Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6403
 • Бенве сие бенве
Одг: Car wallpapers
« Одговори #626 на: 26 Декември 2017, 11:02:41 am »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


Сакам да земам некое старо кабрио и да крузам низ америка, еден ден ќе си го остварам сонот, само да дојде мојата партија на власт.


Sent from my Samsung s8+ using Tapatalk

Отсутен zlatkoa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3218
Одг: Car wallpapers
« Одговори #627 на: 26 Декември 2017, 12:57:08 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


Сакам да земам некое старо кабрио и да крузам низ америка, еден ден ќе си го остварам сонот, само да дојде мојата партија на власт.


Sent from my Samsung s8+ using Tapatalk

Имаш кабрио, партијата си отиде од власт.

Префарбај го кабриото со миниум ќе скапе во двор.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Одг: Car wallpapers
« Одговори #628 на: 26 Декември 2017, 13:06:07 pm »


Таман место има и за иконите :)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: Car wallpapers
« Одговори #629 на: 19 Февруари 2018, 08:40:46 am »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.